Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Dołha

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Dołha + 16 km)

295 000 zł41,15 m² 7 168,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej, na 4. (ostatnim) piętrze w bloku. To propozycja dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Kolonia Biała Podlaska,Biała Podlaska(Dołha + 16 km)

35 zł/m²45 m² 1 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 45 m , położony w Białej Podlaskiej, przy ulicy Brzeskiej Lokal znajduje się na terenie kompleksu budynków, który jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ortel Królewski Drugi

Ortel Królewski Drugi(Dołha + 24 km)

448 650 zł80 m² 5 608,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:48 617 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Ortel Królewski Drugi, idealną dla osób poszukujących spokoju, przestrzeni oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Podmiejskie,Biała Podlaska(Dołha + 16 km)

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. Pileckiego Szukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**wyjątkowa Okazja - Nieruchomość Usługowa w Białej Podlaskiej na Sprzedaż** Sprzedaż, ostatnich wolnych działek w okolicy Fedorowicz w Białej Podlaskiej o powierzchni 5000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Sławacinek Stary

Sławacinek Stary(Dołha + 11 km)

461 910 zł15 397 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych tą rzadką okazją. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny pod farmę fotowoltaiczną w miejscowości Sławacinek Stary o powierzchni 15 397.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tysiąclecia

Wola,Biała Podlaska(Dołha + 16 km)

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Biała Podlaska(Dołha + 16 km)

711 000 zł328 m² 2 167,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo-usługowy w ścisłym centrum Białej Podlaskiej. Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjny Pawilon Handlowo-Usługowy, znajdujący się w ścisłym centrum Białej Podlaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Huszlew

Huszlew(Dołha + 16 km)

1 100 000 zł809 m² 1 359,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Obiekt usługowo-magazynowo-mieszkalny z dużym potencjałem Huszlew 77a Na sprzedaż funkcjonalna i wielozadaniowa nieruchomość komercyjna z częścią mieszkalną, położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Wspólna

Rakowiska(Dołha + 14 km)

890 000 zł117,50 m² 7 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 110.68 m z ogrodem i garażem na osiedlu kameralnym w Rakowiskach! Układ pomieszczeń: Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dołha

Dołha,lubelskie

260 000 zł180 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Sprzedam dom,murowany oraz dom drewniany do rozbiórki .Dwie stodoły drewniane. Nieruchomość w otoczeniu zieleni.Przedstawiam Państwu posiadłość we wsi Dołha położonej dwadzieścia dwa ,km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij